FESTIWAL ARCHITEKTURY

Data dodania: 19.07.2016 | Aktualizacja: 19.07.2016, 10:25:13

Forum wymiany doświadczeń, dynamiczne panele dyskusyjne, ekspozycja ofert i produktów, transmisja filmów, prezentacje multimedialne, rozstrzygnięcie konkursu Eurobuild Awards w architekturze oraz networking – tak w skrócie można opisać FESTIWAL ARCHITEKTURY. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla wszystkich osób biorących udział w procesie powstawania obiektów komercyjnych – od projektu do realizacji.

Festiwal Architektury organizowany przez Eurobuild Conferences we współpracy ze  Stowarzyszeniem Architektów Polskich (SARP),  jest więcej niż konferencją czy wystawą produktów i usług - to ŚWIĘTO ARCHITEKTURY, na które zapraszamy: architektów, biura projektowe, projektantów aranżacji wnętrz, firmy fit-out, firmy budowlane, firmy wykończeniowe, producentów materiałów wykończeniowych, producentów materiałów budowlanych, deweloperów, inwestorów, najemców, planerów i urbanistów (wszystkie osoby decyzyjne, które mają wpływ na kształtowanie otaczającej nas przestrzeni).

Zachęcamy również do udziału w konkursie Eurobuild Awards w Architekturze, którego wyniki poznamy podczas Festiwalu. Zgłoszenia projektów przyjmujemy w następujących kategoriach:

Zwycięskie projekty wyłoni ekskluzywne grono ekspertów: przedstawiciele inwestorów i deweloperów oraz architekci w tym przedstawiciel zarządu SARP.

Głosowanie odbędzie się dwuetapowo. W pierwszym etapie architekci wybiorą po 3 najlepsze projekty w każdej kategorii. W drugim etapie, podczas gremialnego spotkania wszystkich członków jury zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Zwycięskie firmy i projekty zostaną wyróżnione statuetkami a wraz z nagrodą zyskają prestiż i uznanie rynku.

Termin nadsyłania zgłoszeń on–line mija 13 sierpnia 2016.

Gorąco zapraszamy na Festiwal Architektury 14. września 2016 roku do Restauracji Endorfina Foksal, przy ul. Foksal 2 w Warszawie. Informujemy również, że w tym dniu czynimy ukłon w stronę Architektów będących członkamivvSARP dla których uczestnictwo w festiwalu jest bezpłatne.

Więcej informacji: www.architecture.eurobuildconferences.com
Kontakt: tel. 22 356 25 00; conferece@eurobuildcee.com

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę