Entra Excellence Award 2016

Data dodania: 22.06.2016 | Aktualizacja: 22.06.2016, 21:21:54

Po tym jak otrzymaliśmy niezwykle pomysłowe prace rok temu, od razu zaczęliśmy myśleć o kontynuacji konkursu. Ilość inspiracji i świeżość pomysłów, jest bezcenna. Zapraszam zatem do kolejnej edycji – Entra Excellence Award 2016.

Entra Excellence Award, to konkurs dla młodych, zdolnych i pełnych pasji projektantów. Konkurs polega na zaprojektowaniu ciekawego i nowatorskiego wnętrza z udziałem drzwi ukrytych. Celem konkursu jest promowanie kreatywności młodych projektantów a drzwi ukryte stanowią punkt wyjścia, są symbolem nowatorskiego myślenia i przecierania nowych szlaków.

Motyw przewodni: faktura

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się pod hasłem „Faktura”. Konkurs ma na celu znalezienie nowych, ciekawych, niestosowanych dotąd materiałów, które staną się materiałem wykończeniowym do wnętrz oraz drzwi ukrytych. Jury, równie zacne jak przed rokiem, będzie szukało ciekawych i nowatorskich zastosowań materiałowych do projektu z drzwiami ukrytymi.

Skład Jury nie jest jeszcze znany w całości, ale zasiądą w nim architekci, blogerzy oraz przedstawiciele branży stolarki drzwiowej.

Zaprojektuj ukryte drzwi i zgarnij nagrody

Przedmiotem konkursu jest projekt wnętrza, w którym zaaranżowane zostały drzwi ukryte. Jako wykończenie drzwi można stosować wszystkie materiały powszechnie dostępne. Grubość tego materiału nie powinna przekraczać 4 mm. Zaprojektowane wnętrze należy przedstawić w formie wizualizacji lub zdjęcia. Pula nagród w konkursie to 6000 złotych,

Prace konkursowe w postaci wizualizacji lub zdjęć realizacji należy przesłać do 31 września 2016.

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronach producenta: www.asilo.pl i www.entra.pl.

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę