10 maja (poniedziałek) ULTRA ARCHITECTS 2004/2010 Projekty i realizacje - spotkanie w Klubie 13 Muz w Szczecinie

Data dodania: 06.05.2010 | Aktualizacja: 06.05.2010, 00:00:00

Fundacja Twórców Architektury oraz Klub 13 Muz zapraszają na spotkanie z Marcinem Kościuchem i Tomaszem Osięgłowskim z pracowni architektonicznej ULTRA ARCHITECTS. Architekci przedstawią na nim swoje najważniejsze projekty oraz opowiedzą o specyfice wykonywanego zawodu.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 10 maja o godz. 19.00 w Sali Kominkowej szczecińskiego Klubu 13 Muz. Plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin.
Marcin Kościuch i Tomasz Osięgłowski są laureatami prestiżowej nagrody „EUROPE 40 under 40 2009” dla najlepszych młodych, europejskich architektów i designerów. Konkurs ten jest organizowany przez The European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies oraz The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design. Architekci w swoim dorobku mają m.in. domy jednorodzinne (Dom w Dolinie Warty i Dom na Czerwonaku) oraz centra handlowe (CH w Lesznie). Prezentacja najważniejszych projektów oraz dyskusja z zaproszonymi gośćmi to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na 10 maja. Patronem medialnym spotkania jest kwartalnik Archivolta. Wykład wspiera firma Sanitec KOŁO, wiodący producent elementów wyposażenia łazienek, która angażuje się w wydarzenia kulturalne, inicjatywy artystyczne oraz spotkania z projektantami.

Ultra Architects to jedna z ciekawszych poznańskich pracowni, która dobrze rokuje na przyszłość. Założona została w 2004 roku przez Marcina Kościucha i Tomasza Osięgłowskiego. Projektanci stawiają na proekologiczność i jednocześnie szanują kontekst, czym zjednują sobie zarówno inwestorów indywidualnych, jak i komercyjnych. Spotkanie z nimi jest jednym z ważniejszych lokalnych wydarzeń branżowych. Zapraszamy wszystkich profesjonalistów oraz pasjonatów architektury.

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę