Data dodania: 20.03.2020 | Aktualizacja: 20.03.2020, 20:59:19

Warszawa, dn. 19.03.2020 r. 

Zgłoszenia w konkursie przedłużone do 15.04!!! Zobacz w jakich kategoriach można się zgłosić.

Szanowni Państwo,

Wszyscy znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji związanej z koronawirusem.

W związku z tym, że otrzymaliśmy z rynku sygnały, że wiele osób nie będzie miało możliwości zastanowić się nad udziałem w konkursie i nie wszyscy zdążą wysłać zgłoszenia w pierwotnie ustalonym terminie przesuwamy termin składania zgłoszeń do dnia 15 kwietnia 2020 r.

Top Woman in Real Estate to jedyny konkurs, w którym każda pani mająca osiągnięcia w branży nieruchomości może się zgłosić sama! Jury nie dostaje informacji kto zgłosił kandydatkę, otrzymuje tylko treść aplikacji. 

Kobiety często nie doceniają swoich osiągnięć, zarządzają wielkimi projektami, ale myślą, że to nie jest nic takiego czym się trzeba chwalić. 

„Nie wystarczy robić ambitne projekty. Trzeba też o nich mówić i nagradzać ich twórców, aby byli inspiracją dla innych. Kobiety na rynku nieruchomości zawsze miały trochę pod górkę. Rzadziej mówią o swoich osiągnięciach, chociaż robią świetne rzeczy.” – mówi Krystyna Swojak, organizator Konkursu.

Czekamy na zgłoszenia w nowych kategoriach

Do zupełnie nowych kategorii konkursu w tym roku należą: Banking & finance, Business Development, Legal advisory services oraz Tax & accounting services

Podobnie jak w zeszłym roku, oprócz kategorii podstawowych, pojawią się cztery wyróżnienia specjalne: Best team – nagroda dla zespołu zarządzanego przez kobietę, Pro-Woman Company – nagroda dla firmy, Top Woman in Real Estate 2020 – nagroda internautów oraz Personality of the Year – nagroda przyznawana przez Rade Programową konkursu. 

Wszystkie kategorie, wraz z opisami wymagań znajdują się tutaj: https://www.topwoman.pl/kategorie-2020/

 Co, gdzie, kiedy

Kandydatury w poszczególnych kategoriach konkursu będzie można zgłaszać do 15 kwietnia 2020, poprzez formularz online na dostępny pod adresem: https://www.topwoman.pl/konkurs/.

Jak wziąć udział?

Jak się zgłosić?

Dlaczego warto?

W jakich kategoriach można startować i dla kogo są przewidziane poszczególne kategorie? 

Tu znajdują się wszystkie informacje: https://www.topwoman.pl/konkurs/

Na laureatki i laureatów czeka tytuł Top Woman in Real Estate, statuetka oraz wartościowy prezent.

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie: www.topwoman.pl

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę