Data dodania: 22.09.2017 | Aktualizacja: 22.09.2017, 19:32:46

MASTERPLAN - KONKURS - STANDARDY
instrumenty jakości projektów realizacyjnych

FUNDACJA KONRADA ADENAUERA W WARSZAWIE, FUNDACJA TWÓRCÓW ARCHITEKTURY, PRACOWNIA COQUI MALACHOWSKA COQUI zapraszają na WARSZAWSKIE ROZMOWY ARCHITEKTONICZNE

WARSZAWSKIE ROZMOWY ARCHITEKTONICZNE to cykl wykładów i dyskusji na tematy urbanistyczne, architektoniczne i z zakresu architektury krajobrazu.

WARSZAWSKIE ROZMOWY ARCHITEKTONICZNE są platformą, która umożliwia interdyscyplinarną dyskusję na temat innowacyjnych rozwiązań dla naszych miast. Dyskusja prowadzona jest na podstawie przykładów zrealizowanych obiektów wyróżniających się w danym temacie, niejednokrotnie stanowiących, pod względem interdyscyplinarności ich założeń koncepcyjnych w ujęciu urbanistycznym, architektonicznym, krajobrazowym i społecznym, świetny przykład do naśladowania.

Równolegle poruszanym tematem jest instrumentarium procedury planistycznej i administracyjnej, które umożliwia sprawną realizację projektów. Spotkania w ramach cyklu adresowane są do środowisk m.in. polskich i niemieckich architektów, urbanistów i architektów krajobrazu, deweloperów, właścicieli i zarządzających nieruchomościami, miejskich biur architektury i planowania miasta, polityków, socjologów miast, dziennikarzy, instytucji naukowych.

TERMIN: 13.10.2017
GODZINA: 14:30 - 19:00
MIEJSCE: Pałac Zamoyskich – SARP, ul. Foksal 2, Warszawa

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.fta.pl/wra oraz FB: projekt ZIELONE MIASTO oraz w załącznikach poniżej.

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę