Wyprzedaż mebli MARTELA 25-27.06!!!

Szczegółowe informacje w załączniku.

Wykład - Muzeum Powstania Warszawskiego

23 czerwca (wtorek) 18.30 - wykład "Śmierć i wskrzeszanie architektury" w Muzeum Powstania Warszawskiego

24 czerwca (środa) Warszawskie Spotkania z D...

W imieniu firmy Marro zapraszamy gorąco na wystawę i drugie już spotkanie z projektantami ze Skandynawii z cyklu: Warszawskie Spotkania z Designem od Mediolanu do Sztokholmu.

Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narod...

16 osób zasłużonych dla polskiej kultury odebrało w poniedziałek Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nagrody przyznawane są za całkoształt działalności lub za wybitne osiągnięcia w danym roku w dziedzinach twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.

Zaproszenie

Polish Professionals in London zaprasza wszystkich, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w wystawie i uczestnictwem w konferencji "Polish Architects in the United Kingdom" we wrześniu na uroczyste: Launch party of “Polish Architects in UK event

Polscy architekci zajęli III miejsce w prest...

Marek Rytych wraz ze studentami z Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zajęli trzecie miejsce i zgarnęli 10 tysięcy dolarów w konkursie Bering Strait na projekt korytarza łączącego USA i Rosję.

Kształcenie estetyczne w XXI wieku

Sympozjum Naukowe nt.: Kształcenie estetyczne w XXI wieku.20 czerwca 2009 r. w Kaliszu. Problematyka sympozjum związana jest m.in. z edukacją architektoniczną

Wrocław - Najlepsza realizacja architektonic...

W poniedziałek, 8 czerwca 2009 roku, o godz. 12 w Muzeum Architektury we Wrocławiu odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie na najlepszą realizację architektoniczną w roku 2008.

Warsztaty w domach pasywnych - uczestnictwo ...

Warsztaty, odbędą się w dniach 17-18 czerwca 2009 r. na terenie akcji Budowa Domu Pasywnego.

8 czerwca br. ogłoszenie wyników konkursu Pr...

SARP O/Częstochowa serdecznie zaprasza na uroczyste ogłoszenie rozstrzygnięcia konkursu Primulus 2009 oraz multimedialną wystawę z cyklu "Architektoniczne Punkty Odniesienia. Honorowa Nagroda SARP”, której towarzyszyć będą dyskusje panelowe.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę