Komunikat Zarządu Głównego Stowarzyszenia Ko...

ZG SKZ informuje o przyjmowaniu wniosków na nagrody za prace związane z ochroną zabytków, obejmujące wszystkie specjalności związane z ochroną dziedzictwa kulturowego.

FESTIWAL OTWARTA TWARDA 2010

Poznaj współczesną żydowską Warszawę, 15-23 maja 2010, Start w Noc Muzeów

10 maja (poniedziałek) ULTRA ARCHITECTS 2004...

Fundacja Twórców Architektury oraz Klub 13 Muz zapraszają na spotkanie z Marcinem Kościuchem i Tomaszem Osięgłowskim z pracowni architektonicznej ULTRA ARCHITECTS. Architekci przedstawią na nim swoje najważniejsze projekty oraz opowiedzą o specyfice wykonywanego zawodu.

Wykład - Muzeum Sztuki Nowoczesnej

"Archiwum i utopia w XX wieku""Ideologiczny antyk I: Archeologia porażki"wykład: 6 maja (czwartek), godz. 18.00

Wykład prof. Jana Gehla - "Życie między budy...

10 maja br. o godz. 18.00 w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie (sala "Pod Kruki") odbędzie się wykład prof. Jana Gehla - światowej sławy architekta i teoretyka urbanistyki, wykładowcy licznych prestiżowych uczelni, m.in. Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych w Kopenhadze.

Nagrody OW SARP za najlepszą pracę dyplomową...

Nagroda OW SARP za najlepszą pracę dyplomową na WA PW dla Marcina Pajewskiego za pracę Biblioteka Politechniki Warszawskiej przy Wydziale Architektury promotor prof. Stefan Wrona

Konferencja: Idea Zrównoważonego Rozwoju w U...

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji: Idea Zrównoważonego Rozwoju w Urbanistyce. Duńskie i Polskie doświadczenia w tworzeniu koncepcji zrównoważonego rozwoju Program w załączniku.

15 kwietnia (czwartek) Pożegnalny koncert na...

Pamięci Lecha i Marii Kaczyńskich oraz Tomasza Merty jest dedykowane spotkanie „Spieszmy się kochać ludzi”, które odbędzie się 15 kwietnia o godz. 20.00 na Zamku Królewskim w Warszawie.

Msza Św. w intencji Ofiar katastrofy

Dnia 13 kwietnia (wtorek) o godzinie 17:00 w Kościele Środowisk Twórczych przy pl. Teatralnym 18 w Warszawie, odbędzie się Msza Święta w intencji ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego. Będzie ona poświęcona osobom blisko związanym ze światem kultury i sztuki: Tomaszowi Mercie - Podsekretar...

Msza Św. w intencji Tomasz Merty Podsekretar...

16 kwietnia br. (piątek) o godzinie 12 w Warszawskiej Bazylice Archikatedralnej pod wezwaniem Męczeństwa św. Jana Chrzciciela przy ulicy Świętojańskiej odprawiona będzie Msza Święta za duszę Śp. Tomasza Merty, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Generalnego Konser...

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę