8 czerwca 2011 - architekci polscy dla Japon...

8 czerwca (środa) o godzinie 18.00 w Pawilonie Wystawowym SARP- Pałac Zamoyskich, ul. Foksal 2, Warszawa odbędzie się wystawa i aukcja rysunków i innych prac plastycznych architektów polskich, na rzecz pomocy poszkodowanym w Japonii organizowana z inicjatywy Zarządu Głównego Stowarzyszenia Architekt...

Wykład - Architektura najnowsza a architektu...

Wykład, który odbędzie się 7 czerwca o godz. 18.00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, poprowadzi dr arch. Marta Urbańska

SARP Oddział Katowice zaprasza na kolejną Ma...

Katowicki Oddział SARP zaprasza na Majówkę architektów, która odbędzie się 28 maja (sobota) o godzinie 15.00 w Willi Gen. J. Ziętka, Ustroń, ul. Zielona 1. Motywem przewodnim, 14 edycji Majówki będzie zabawa i hasło: Baw się razem z nami!

Przegląd dla Młodych Architektów "Young Arc...

Firma ABF i Czeska Izba Architektów przy poparciu uznanych czeskich uczelni technicznych, uprzejmie zapraszają młodych architektów do wzięcia udziału w trzeciej Edycji Przeglądu dla Młodych Architektów "Young Architect Award 2011".

Doroczna Polsko Niemiecka Nagroda Integracyj...

Stowarzyszenie Architektów Polskich zaprasza na uroczystość wręczenia Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA - SARP im. Waltera Henna. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 16 maja (poniedziałek) o godzinie 13.00 w Pawilonie Wystawowym SARP w Warszawie, przy ul. Foksal 2.

Spotkanie z Romualdem Loeglerem

Fundacja Twórców Architektury i Klub 13 Muz zapraszają na spotkanie z autorem projektu rozbudowy Teatru Polskiego w Szczecinie arch. Romualdem Loeglerem.

Krakowski Oddział SARP zaprasza na kolejną w...

Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę organizowaną przez SARP Oddział Kraków. Kolejnym miastem, które będziemy razem zwiedzać będzie PRAGA.

SARP Oddział Kraków zaprasza na kolejną Arc...

Krakowski Oddział SARP zaprasza na wiosenny Bal Architekta, który odbędzie się 20 maja (piątek) o godzinie 20.00 - "Bar 7", Rynek Główny 7.

7-8 maja w Centrum Nauki Kopernik - wielkie ...

Jak wyobrażasz sobie świat za 20 albo 50 lat? Czy są w nim samochody-roboty i domy z silnikami rakietowymi? A może podmorskie osiedla i kosmobusy na Marsa? LEGO zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na wielkie budowanie z prawie miliona klocków LEGO pod hasłem „Podróż do przyszłości z LEGOR...

Pomoc dla Japonii

Pomoc dla Japonii - Charytatywna aukcja rysunków architektonicznych.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę