Konkurs Pomorska Spółka Gazownictwa - Gdańs...

Pomorska Spółka Gazownictwa przy współudziale SARP Oddział Wybrzeże ogłaszają konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicnej terenu i obiektów Pomorskiej Spółki Gazownictwa w Gdańsku.

Akademia Golfa dla Architektów oraz II Mistr...

W dniach 7-8.10.2011 r na polu Rosa Private Golf Club w Konopiskach obok Częstochowy odbędą się Akademia Golfa dla Architektów oraz II Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie.

Studia podyplomowe w ramach projektu "Rewita...

Szkoła Główna Handlowa i Uniwersytet Jagielloński zapraszają na unikatowe, kompleksowe studia podyplomowe "Rewitalizacja miast - organizacja i finansowanie" realizowane przy wsparciu praktyków z 16 miast w Polsce.

PRODUKTY DLA ARCHITEKTA 2011

Rocznik, ukazuje się od 2003 roku. Wydawcą jest Firma Wydawniczo-Reklamowa "RAM”, wydawca miesięcznika „Architektura i Biznes” - pisma uznawanego za najlepsze dla architekta i projektanta w Polsce.

ŚP. WITOLD BENEDEK

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 6 czerwca 2011 roku zmarł WITOLD BENEDEK, wybitny architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej - 1954. Członek SARP od 1954 roku. Ceniony nauczyciel akademicki Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Dyrektor Instytutu Projekto...

ŚP. JACEK SYROPOLSKI

W KATATROFIE LOTNICZEJ ZGINĄŁ RÓWNIEŻ JACEK SYROPOLSKI, jeden z najmłodszych Partnerów w pracowni APA Kuryłowicz & Associates. W obecnej kadencji był wiceprezesem Zarządu Oddziału Warszawskiego SARP.

ŚP. PROF. STEFAN KURYŁOWICZ

W WYPADKU LOTNICZYM ZGINĄŁ PROF. STEFAN KURYŁOWICZ wstrząśnięci tą tragiczną wiadomością z ogromnym smutkiem informujemy, że 6 czerwca 2011 roku w wypadku lotniczym w Hiszpanii zginął prof. STEFAN KURYŁOWICZ, Wiceprezes SARP, wybitny Architekt i ceniony Nauczyciel akademicki, niezwykły Cz...

Ankieta ACE

W związku z przeprowadzanym co pół roku przez Radę Architektów Europy ACE badaniem wpływu kryzysu ekonomicznego na zawód architekta w Europie zapraszamy do aktywnego wkładu w ten projekt, poprzez wypełnienie kwestionariusza dostępnego pod linkiem: http://aceques.produweb.be. Uprzejmie prosimy o wype...

Podziękowania dla ofiarodawców i wspierając...

Szanowne Koleżanki i Koledzy Architekci, Panowie Redaktorzy, W imieniu organizatorów aukcji rysunków i prac plastycznych na rzecz pomocy Japonii, bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Architektom - Ofiarodawcom! Państwa odzew, hojność, zaangażowanie, piękne, różnorodne prace - wspaniale się przy...

Wyprzedaż poaukcyjna "Polscy architekci dla ...

Informujemy osoby zainteresowane aukcją, które nie mogły na nią przybyć, że istnieje jeszcze możliwość zakupu pozostałych po aukcji prac. W załączeniu katalog, ceny minimalne podane są w katalogu.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę