125. urodziny Le Corbusiera

Centrum Architektury zaprasza 6 października na 125. urodziny Le Corbusiera

Biuletyn UIA

Najnowszy numer newslettera UIA

Nagroda im. Stanisława Witkiewicza

Samorząd Województwa Małopolskiego ma zaszczyt zaprosić na uroczystość wręczenia Nagrody im. Stanisława Witkiewicza za najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie I kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski oraz wernisaż wystawy pokonkursowej.

V edycję Forum Naukowego "PROREVITA 2012. Po...

Marszałek Województwa Łódzkiego wraz z Rektorami Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają na V edycję Forum Naukowego "PROREVITA 2012. Polityka regionalna a rewitalizacja miast w praktyce". Forum odbędzie się w dniach 19-20 października w Łodzi i Zgierzu.

Umbria + Made EXPO Milano + XIII Weneckie Bi...

SARP o.Olsztyn zaprasza na pełną wrażeń podróż po Umbrii siostrze Toskanii, wraz z wizytą na Mediolańskich targach MADE EXPO Architettura Design Edilizja (Architektura, Dizajn, Budownictwo), i Weneckim XIII Biennale Architektury. Uczestników zabieramy z Olsztyna, Warszawy, Częstochowy, Katowic.U...

Studia podyplomowe online na Politechnice Me...

Politechnika Mediolańska, jedna z najlepszych włoskich politechnik i uczelni technicznych, zaprasza na studia podyplomowe ONLINE dla absolwentów studiów II stopnia (magisterskich) kierunków ARCHITEKURA i BUDOWNICTWO (oraz pokrewnych).

Wykład

Informujemy, że w dniu 24 września br. o godz.18.00, w Forcie Sokolnickiego przy ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie, odbędzie się wykład australijskiego architekta Marka Krawczyńskiego, współpracującego m.in. przy rozbudowie słynnej Sydney Opera House. W załączeniu szczegóły wydarzenia.

Akademia Małego Architekta

Akademia Małego Architekta rusza z kolejną serią warsztatów dla najmłodszych! Zapisy do grup już od 28 sierpnia!

II Mistrzostwa Polski Architektów w Maratoni...

Wszystkich amatorów biegania serdecznie zapraszamy na trasę Maratonu Poznań, na której w dniu 14.10.2012r. zostaną rozegrane II Mistrzostwa Architektów w Maratonie.

Jak dawniej budowano

Impreza w Muzeum Budownictwa Ludowego - Parku Etnograficznym w Olsztynku.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę