Międzynarodowa konferencja "Glina w architek...

Zapraszamy serdecznie na międzynarodową konferencję, „Glina w architekturze i budownictwie wiejskim”, którą organizuje Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka i Manufaktura Surowe sp. z o.o. w dniach 13-15 listopada 2024 r. w Ciechanowcu.

Retrowersja w Elblągu. Nowe życie Starego Mi...

16.07 18:00 Retrowersja w Elblągu. Nowe życie Starego Miasta – spotkanie z prof. Marią Lubocką-Hoffmann w Pawilonie SARP w Warszawie

Kongres Pożarnictwa FIRE | SECURITY EXPO 202...

24 lipca 2024 - DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM na PGE NARODOWY w Warszawie! 

SARP Kraków zaprasza na spotkanie

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na spotkanie poświęcone roli Architekta Miasta w strukturach zarządzających oraz kształtowaniu przestrzeni miejskiej, z udziałem gościa specjalnego – pana profesora Piotra Lorensa, Architekta Miasta Gdańska.

WALNY ZJAZD DELEGATÓW SARP 2024

W dniach 7-8 czerwca 2024 r. odbył się Walny Zjazd Delegatów sprawozdawczo-programowo-wyborczy Stowarzyszenia Architektów Polskich, podczas którego wybrane zostały nowe władze SARP.

Konferencja: Architektura Wyzwań – Materiały...

Zapraszamy do wzięcia udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt: Architektura Wyzwań – Materiały dla Przyszłości

Konferencja Forum Rynku Nieruchomości 2024

6 i 7 czerwca w sopockim hotelu Sheraton odbędzie się 14. edycja jednego z najstarszych, najbardziej prestiżowych i szczególnie lubianych przez branżę wydarzeń, Forum Rynku Nieruchomości.

Wernisaż wystawy prac Teodora Talowskiego - ...

towarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków zaprasza serdecznie na wernisaż wystawy prac Teodora Talowskiego, 9 maja 2024 o godzinie 18.00.

Forum Rewitalizacji

18 kwietnia 2024 r. w Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków w Cukrowni Żnin

XXXIII Mistrzostwa Polski Architektów w Teni...

Tennis Archi Cup, czyli największa w Polsce tenisowa impreza dla architektów, odbędzie się w terminie 07-09.06.2024 w Poznaniu.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę