III Seminarium Archidiecezji Warszawskiej - ...

20 października br. w godzinach 10.00 – 14.00 przy ul. Miodowej 17/19 w Warszawie odbędzie się kolejne Seminarium Warszawskiej Kurii Metropolitalnej, organizowane przy współpracy Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Seminarium pt. "Polsko-Norweski Dialog Archi...

Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Stowarzyszenie Architektów Norweskich serdecznie zapraszają na polsko-norweskie seminarium pt. "Polsko-Norweski Dialog Architektoniczny", które odbędzie się w Pawilonie SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie dnia 27 czerwca (poniedziałek) o godzinie 15:00.

16 czerwca - Seminarium – Architektura...

Sanitec Koło zaprasza na seminarium, które odbędzie się 16 czerwca w godz. 10.00-14.00 w salonie Firmowym Koło, przy ul. Wołoskiej 3 (budynek Merkury).

Seminarium Kurii Metropolitalnej Warszawskie...

Informujemy, że z powodu żałoby narodowej Seminarium, które miało się odbyć 16 kwietnia (piątek), zostaje przełożone. O nowym terminie Seminarium będziemy informować.

16 kwietnia (piątek) Seminarium Kurii Metrop...

Dawne i nowe wnętrza kościołów wobec potrzeb odnowionej liturgii.

Seminarium polsko-francuskie na temat dziedz...

Seminarium polsko-francuskie na temat dziedzictwa kulturowego i rozwoju terytorialnego 6 listopada 2009, początek godz. 10.00 Ambasada Francji w Warszawie, ul. Piękna 1

Seminarium polsko-francuskie nt. polityki mi...

Ambasada Francji w Polsce we współpracy z francuskim Komitetem Międzyresortowym ds. polityki miejskiej zapraszają na seminarium polsko-francuskie nt. Polityki Miejskiej i Rewitalizacji Miast.

Seminarium "Major restoration works in the E...

W dniach 11-12.09.09 w Pałacu Wersalskim w Paryżu odbędzie się seminarium "Major restoration works in the European royal residences".

Seminarium dla Architektów i Projektantów Wn...

Podczas Targów IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2009, w dniach 4-6 września br. w EXPO XXI w Warszawie zorganizowane zostanie Seminarium dla Architektów i Projektantów Wnętrz.

24 czerwca Seminarium "Technika na rzecz osó...

Seminarium, odbędzie się w Pałacu Zamoyskich w Warszawie, ul. Foksal 2, dn. 24 czerwca 2009r. (środa).

REKLAMA
Equitone

VELUX ArchiTips

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę