Konkurs na rozbudowę lotniska w Lublin w Świ...

Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej modernizacji i rozbudowy lotniska Lublin w Świdniku. Uwaga!Termin składania wniosków do 3 czerwca 2008 r. godz. 15.00

VII edycja hiszpańskiego konkursu "Tile of S...

Stowarzyszenie Hiszpańskich Producentów Płytek Ceramicznych (ASCER) rozpocznie wkrótce VII edycję konkursu „Tile of Spain Awards of Architecture and Interior Design”.

Międzynarodowy Konkurs na koncepcję Punktu I...

Alberto Garcia Castro zwycięzcą konkursu zorganizowanego w ramach tegorocznego Kongresu UIA w Turynie. Konkurs był otwarty dla architektów z całego świata, którzy w momencie rejestracji nie ukończyli 35 roku życia. Miał ilustrować hasło Kongresu "Transmitting Architecture". Zwycięski projekt zostani...

Konkurs na zagospodarowanie terenu Jordanek ...

Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na „Zagospodarowanie terenu Jordanek na cele kulturalno-kongresowe - wielofunkcyjna sala koncertowa w Toruniu”

Rozstrzygnięcie Konkursu SARP nr 938

Publikujemy wyniki Konkursu SARP nr 938 na opracowanie koncepcji zabudowy mieszkaniowej i mieszkalno – usługowej na osiedlu „Zielone Wzgórza” w Murowanej Goślinie (dla dwóch lokalizacji)

Ogłoszenie o konkursie

Gmina Starachowice z siedzibą w Starachowicach ul. Radomska przy współpracy z SARP O/Kielce ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rewitalizacji przestrzeni publicznej Rynku z przyległymi ulicami w Starachowicach.

Konkurs o Nagrodę im. Waltera Henna 2008, Tu...

W dniach 19-21 kwietnia 2008 r. odbył się wTucznie konkurs o Nagrodę im. Waltera Henna. Konkursowi towarzyszyły dwudniowe warsztaty architektoniczne, podczas których dwuosobowe zespoły polsko-niemieckie miały za zadanie stworzyć sześcian inspirowany rzeźbami Edouarda Chillidy oraz architekturą tuczy...

Konkurs na najlepszą realizację architektoni...

Prezydent Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia ogłaszają Konkurs na najlepszą realizację architektoniczną w roku 2007 pn. PIĘKNY WROCŁAW Zgłoszenia do 30 maja br. !!!

Konkurs na koncepcję urbanistyczną dla dziel...

Konkurs na projekt urbanistyczny dla dzielnicy Yujiapu w chińskim mieście Tianjin, w którym uczestniczyło osiem wyselekcjonowanych zespołów architektonicznych, został rozstrzygnięty.

Międzynarodowy konkurs architektoniczny "DET...

Niemieckie pismo DETAIL ogłasza konkurs architektoniczny "DETAIL Prize 2009", zorganizowany wspólnie z Bawarską Izbą Architektów i Bawarskim Oddziałem Stowarzyszenia Architektów Niemieckich (BDA).

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę