Stowarzyszenie Architektów Węgierskich organ...

Stowarzyszenie Architektów Węgierskich organizuje Konkurs na Dom Jednorodzinny. Konkurs organizowany jest od roku 1983, w tym roku po raz pierwszy obejmuj kandydatów z krajów Grupy Wyszehradzkiej. Prace można nadsyłać do końca września.

17 lipca (czwartek) o godz. 16.00 dyskusja p...

W Pawilonie Wystawowym SARP przy ul. Foksal 2 odbędzie się dyskusja dot. konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej rozbudowy Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie w Warszawie. Wystawa prac konkursowych otwarta od 15 do 18 lipca w godz. 10.00-18.00.

Łódź Design 2008 promuje młodych projektantó...

Międzynarodowy Festiwal Designu w Łodzi zaprasza do udziału w konkursie „Make me!” .To promocja i prezentacja najlepszych projektów z zakresu wzornictwa przemysłowego, grafiki, ceramiki, tkaniny itd. podczas Festiwalu Łódź Design 2008 – Play & Joke, który odbędzie się w dniach 16-3...

Ogłoszono wyniki w konkursie na rozbudowę AS...

2 lipca w siedzibie Oddziału Warszawskiego SARP ogłoszone zostały wyniki w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej rozbudowy Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie w Warszawie.I Nagrody nie przyznano. II nagrodę otrzymało Biuro JEMS architekci. III Nagrodę - Biuro Ste...

Przedłużony termin sprzedaży warunków konkur...

Do 27 czerwca przedłużony został termin sprzedaży warunków konkursowych na konkurs na opracowanie „Koncepcji architektonicznej Centrum Geoedukacji w Kielcach wraz z koncepcją zagospodarowania otoczenia”.

Rozstrzygnięcie Konkursu SARP nr 939

Wyniki konkursu SARP nr 939 na opracowanie projektu architektoniczno - urbanistycznego rozbudowy i modernizacji budynku Centrum Targowego wraz z rewaloryzacją bryły i elewacji Budynku Administracyjnego (z dawną restauracją ,,Belweder") dla MTP wzdłuż ul. Głogowskiej w Poznaniu.

Ścieżka Kapuścińskiego - zaproszenie do konk...

Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy oraz Sekretarz konkursu Fundacja Bęc Zmiana ogłaszają konkurs na opracowanie projektu koncepcyjnego elementów towarzyszących ścieżce spacerowej upamiętniającej Ryszarda Kapuścińskiego.

Konkurs na aranżację wnętrza rozpoczęty!

4 czerwca br. ruszyła pierwsza edycja konkursu pt. „wizja wypoczynku” na najlepszy projekt aranżacji wnętrza salonu. Konkurs skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz, pracowni architektonicznych i projektowych, studentów architektury i architektury wnętrz.

Konkurs TPN i Sanitec KOŁO rozstrzygnięty

9 czerwca br. na Zamku Ujazdowskim w Warszawie ogłoszone zostały wyniki X edycji konkursu firmy Sanitec Koło na projekt łazienki 2008.

Ogłoszenie Międzynarodowego Konkursu na opra...

Prezydent Miasta Katowice ogłasza Międzynarodowy konkurs realizacyjny, otwarty (za zgłoszeniem) na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę