Celebration of Cities 3 MAXMIX

Podczas zeszłorocznego Kongresu w Turynie Międzynarodowa Unia Architektów UIA ogłosiła kolejną edycję konkursu "Celebration of Cities 3 MaxMix".

Wyniki konkursów

Wyniki I etapu Konkursu na projekt Wellesley Road and Park Lane w Croydon są dostępne na stronie: www.croydonthirdcity.co.uk Wyniki konkursu „DETAIL Prize 2009” są opublikowane na stronie www.detail.de/detailprize2009 oraz www.detail.de/detail-gala2009-en

Konkurs międzynarodowy Torsanlorenzo Prize 2...

Międzynarodowa Unia Architektów (UIA) ogłasza siódmą edycję międzynarodowego konkursu Torsanlorenzo Prize 2008.

Re-witalne dzieło w centrum Bełchatowa

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najciekawszego projektu dzieła sztuki, które będzie nawiązywało do specyfiki i charakteru miasta, a jednocześnie odpowiednio wkomponowywało się w miejsce jego lokalizacji.

Konkurs

SARP Oddział Gorzów Wlkp. organizuje jednoetapowy, otwarty, realizacyjny konkurs: "Na koncepcję zagospodarowania terenu oraz opracowanie koncepcji modernizacji budynku LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO"

Konkurs na bulwar Wisły w Warszawie

Ogłoszenie konkursu na projekt zagospodarowania lewobrzeżnego bulwaru Wisły na odcinku od Powiśla do Podzamcza w Warszawie.

Konkurs na Muzeum Wojska Polskiego w Cytadel...

Ogłoszenie o Konkursie na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej. Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej w dwóch etapach.

Międzynarodowy konkurs na projekt zagospodar...

Egipskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza międzynarodowy konkurs na projekt zagospodarowania Ramses Square w centrum Kairu.

Konkurs "Celebration of Cities 3 MaxMix"

Podczas tegorocznego Kongresu w Turynie Międzynarodowa Unia Architektów UIA ogłosiła kolejną edycję konkursu "Celebration of Cities 3 MaxMix".

Ogłoszenie o konkursie

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział we Wrocławiu, na zlecenie KGHM CUPRUM, ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Centrum konferencyjno-hotelowego oraz zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę