XI edycja konkursu Kształtowanie Przestrzeni...

Izba Architektów RP zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w XI edycji konkursu Kształtowanie Przestrzeni.

Eumies Awards 2024

Komisja Europejska i Fundació Mies van der Rohe z dumą ogłosiły  40 zakwalifikowanych prac, które wezmą udział w konkursie European Union Prize for Contemporary Architecture - Mies van der Rohe Awards 2024 (w skrócie, Eumies Awards 2024). 

UIA 2030 Award

Międzynarodowa Unia Architektów UIA, we współpracy z UN-Habitat, ogłosiła rozpoczęcie drugiego cyklu konkursu UIA 2030 Award.

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023

Trwa Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 - czekamy na zgłoszenia realizacji

Konkurs Paradyż Designers – III

Paradyż Designers – III edycja konkursu, tym razem na skalę międzynarodową!

Konkurs SARP nr 1050

Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej wraz z zagospodarowaniem terenu dla inwestycji pn. "Budowa Centrum Sportu i Rekreacji na potrzeby zajęć dydaktycznych oraz budowa Centrum Kultury Studenckiej na Kampusie Ochota", realizowanej przez Uniwersytet Warszawski w ramach programu wieloletni...

Konkurs na przebudowę dawnego hotelu "Cracov...

Muzeum Narodowe w Krakowie oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP) Oddział Kraków serdecznie zapraszają na dyskusję pokonkursową w dwuetapowym, ograniczonym i realizacyjnym konkursie na koncepcję architektoniczną „Przebudowy dawnego hotelu „Cracovia”

XXVII EDYCJA KONKURSU POLSKI CEMENT W ARCHIT...

Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Stowarzyszenie Producentów Cementu organizują konkurs na najlepszą realizację z użyciem technologii żelbetowej. 

Konkurs Young European Artist Trieste Contem...

Trieste Contemporanea ma przyjemność ogłosić nabór do konkursu Young European Artist Trieste Contemporanea Award (YEATCA).

Konkurs SARP nr 1051

Nieograniczony, jednoetapowy konkurs architektoniczny na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną Centrum Przesiadkowego w Rybniku.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę