Kongres i warszataty "TOP DOWN / BOTTOM UP"

Kongres i warsztaty odbędą się w dniach 20-30 września w Warszawie pod patronatem Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz. Warsztaty są częścią procesu rewitalizacji Pragi Północ i Żoliborza - przewiduje się znaczny udział społeczności lokalnych.

Konferencja "Beton- kamień współczesności"...

Redakcja miesiecznika "Architektura i Biznes" zaprasza na konferencję pod hasłem " Beton- kamień współczesności" organizowaną przez wydawnictwo „A&B” przy udziale firmy Rieder - wiodącego specjalisty w branży betonowej.

VII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techn...

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń związanych ze stosowaniem współczesnych technologii budowlanych w Polsce i za granicą.

Konferencja „INTELIGENTNE BUDYNKI̶...

18 – 19 czerwca 2007r. Hotel Marriott, Warszawa

VI Międzynarodowa Konferencja poświęcona arc...

Konferencja "Kościoły Naszych Czasów"- KOŚCIÓŁ POTRZEBUJE SZTUKI, 18 czerwca 2007r. - SACROEXPO KIELCE

Konferencja "Budownictwo energooszczędne ...

Uwaga! Konferencja "Budownictwo energooszczędne – prawo, technologia, praktyka" została odwołana

Biblioteki a rozwój miasta

Szwedzkie Muzeum Architektury zaprasza w dniach 19 – 20 kwietnia 2007 na międzynarodowe sympozjum poświęcone budynkom bibliotek publicznych w Europie.

Forum WENTYLACJA 2007

Stowarzyszenie "Kominy Polskie" zaprasza na FORUM WENTYLACJI 2007, które odbędzie się w Warszawie w dniach 20-21 marca 2007 r.

Konferencja - wzornictwo - Szczecin, 8 marca...

"Rozwój sztuki użytkowej i wzornictwa przemysłowego, jako działu gospodarki i kultury" - 8 marca 2007 , godz. 10-16, Szczecin, Hotel Novotel, Al. 3 Maja 31

Konferencja "Rozwój sztuki użytkowej i wzorn...

Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na konferencję: "Rozwój sztuki użytkowej i wzornictwa przemysłowego jako działu gospodarki i kultury" 8 marca 2007, w godzinach od 10 do 16. Szczecin - Hotel Novotel

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę