Konferencja prasowa: Obywatelski sprzeciw wo...

...odbędzie się w siedzibie SARP, ul. Foksal 2 we wtorek dnia 3 marca 2009 r. o godz. 16:00. Planowany czas trwania: 1 godzina

3 marca - wtorek konferencja: Budownictwo - ...

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pod tytułem "Budownictwo - szerokie możliwości usprawnienia najważniejszych procesów poprzez informatyzację” organizowanej przez firmę ATUTOR oraz IBM Business Partner, która odbędzie się w najbliższy wtorek, 3 marca 2009 roku w Warszawie, w biuro...

Zgłoszenia na konferencję Odnowa Krajobrazu ...

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej organizuje kolejną konferencję z cyklu ULAR - Odnowa Krajobrazu Miejskiego, która odbędzie się w Ustroniu w dniach 28 - 29 maja 2009 roku.

Konferencja z cyklu European Forum for Archi...

W dniach 16-19.02.2009, w Pradze odbędzie się, organizowana przez Czeską Izbę Architektów oraz czeskie Ministerstwo Rozwoju Regionalnego kolejna konferencja z cyklu European Forum for Architectural Policy (EFAP), poświęcona Politykom Architektonicznym.

Konferenca "Budynki pasywne i niskoenergetyc...

Stowarzyszenie Architektów Węgierskich zaprasza do udziału w organizowanej w ramach współpracy Grupy Wyszehradzkiej konferencji "Budynki pasywne i niskoenergetyczne", która odbędzie się w dniu 5.02.2009 r. w Budapeszcie.

Konferencja "Growing IN Place. Sustaianable ...

Informujemy o konferencji: "Growing IN Place. Sustaianable Urban Design for Children & Families" (Wzrastanie w Miejscu. Zrównoważone projektowanie urbanistyczne dla dzieci i rodzin", która odbędzie się 20 lutego 2009 r. w Marbles Kids Museum, Raleigh, NC, USA

Konferenca Szkoleniowa

Firma DEHN POLSKA, Proximus oraz przedstawiciele branży elektroenergetycznej zapraszają na KONFERENCJĘ SZKOLENIOWĄ: "Bezpieczeństwo Elektroenergetyczne i Instalacje Elektryczne Obiektów Budowlanych i Przemysłowych - nowe przepisy i normy"

Konferencja Virtual Energy Forum

W dniach 10-11 grudnia 2008 odbędzie się Virtual Energy Forum, konferencja online, dotycząca zrównoważonej strategii energetycznej.

Międzynarodowa Konferencja Fundacji "Emergen...

W dniach 6-7 listopada 2008 w Paryżu (Oscar Niemeyer Area – Paris 19th; 2 place du colonel Fabien) odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Fundacji „Emergency Architects”, zatytułowana „A Different Way to be an Architect”.

Kongres Edukacji Kulturalnej

Z okazji odbywającego się Warszawie w dniach 21 – 22.10.2008 r. Kongresu Edukacji Kulturalnej przypominamy o staraniach w kierunku budowania systemu powszechnej edukacji architektonicznej w Polsce.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę