Konferencja EFAP w Wilnie

Uprzejmie informujemy, że w ramach Litewskiej Prezydencji w Radzie UE w dniach 12-14 września br. odbędzie się Konferencja EFAP w Wilnie.

V Konferencja dla Budownictwa

Związek Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa zaprasza serdecznie do uczestnictwa w jubileuszowej V Konferencj i dla Budownictwa, która odbędzie się 21 i 22 maja 2013 r. w hotelu Narvil w Serocku k. Warszawy.

Konferencja z cyklu "Zachowanie dziedzictwa ...

Konferencja odbędzie się w Teatrze Stanisławowskim w Starej Pomarańczarni na terenie Łazienek Królewskich w Warszawie w dniach 25-26 marca 2013 r.

Konferencja ARCHITEKTURA MUZYKI

Muzyka i architektura są dziedzinami pokrewnymi. Istnieje wiele reguł wspólnych dla tych dwóch dziedzin, a zasady kompozycji są podobne; terminy takie, jak rytm, rym, uwertura, coda, kontrapunkt staccato albo legato można stosować w obu dziedzinach.

Konferencja "Territorial development challen...

W imieniu Pana Piotra Żubera, Dyrektora Departamentu Koordynacji Polityki Strukturalnej, mam przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w organizowanej przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego międzynarodowej konferencji pt. Territorial development challenges - visions of Europe & Poland, poświ...

Konferencja pt. "Miedzy ortodoksją a kreacją...

Uprzejmie informujemy, że w dniach 17-18 października 2012 roku odbędzie się czwarta cykliczna konferencja pt. "Miedzy ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny"

Konferencja pt. "Polska-Rosja: sztuka i hist...

Polski Instytut Studiów nad Sztuką Świata wraz z Państwowym Instytutem Nauk o Sztuce w Moskwie, Zakładem Historii Sztuki Nowoczesnej Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich serdecznie zapraszają na I Konferencję Polskich i Rosyjskich Historyk...

Budowanie tożsamości przez architekturę powo...

Muzeum Architektury we Wrocławiu i Saksońska Akademia Sztuk zapraszają na sympozjum poświęcone architekturze i planowaniu przestrzennemu "Budowanie tożsamości przez architekturę powojenną w kontekście europejskim".

Konferencja Sacroexpo 2012

SARP Oddział Kielce we współpracy z Targami Kielce od 11 lat jest organizatorem corocznych międzynarodowych konferencji poświęconych Architekturze i Sztuce Sakralnej KOŚCIOŁY NASZYCH CZASÓW, towarzyszącej Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów...

Zaproszenie

Konferencja NOWA PRZESTRZEŃ DLA SZTUKI

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę