Stanowisko ZG SARP i Zarządu OW SARP w spraw...

W związku z zaistniałą sytuacją wobec rozstrzygnięcia konkursu na projekt budynku Muzeum Sztuki Nowoczesnej stwierdzamy po raz kolejny: Podważanie werdyktu Sądu Konkursowego jest niedopuszczalne. Naszym stanowiskiem jest aprobata dla werdyktu Jury w wyborze laureata I nagrody. Nie podważam...

Komunikat Muzeum z ostatniej chwili.

W związku z opublikowanym sprzeciwem Stowarzyszenia Architektów Polskich z dnia 8 marca i związaną z tym rezygnacją 2 polskich panelistów, odwołujemy debatę publiczną zapowiedzianą na piątek 9 marca o godz. 17.00 Muzeum przeprasza za wszystkie niedogodności z tym związane.

House of the Year 2006 dla Roberta Konieczne...

Dom aatrialny autorstwa Roberta Koniecznego - KWK Promes zdobył nagrodę portalu WorldArchitectureNews.com - House of the Year Award 2006. Serdecznie gratulujemy!!!

Dyrektor Muzeum Architektury we Wrocławiu za...

na kolejne spotkanie cyklu GALERIA JEDNEGO PROJEKTU, 8 marca 2007 r. o godz. 17.30 w Muzeum Architektury, Wrocław ul. Bernardyńska 5. Projekt przebudowy i rozbudowy Domu Towarowego „Centrum-Renoma” we Wrocławiu przedstawi arch. Zbigniew Maćków (gen. projektant) Maćków Pracownia Projekto...

Kolejna debata na temat konkursu na Muzeum S...

Następne spotkanie i dyskusja publiczna odbędzie się w sobotę 10 marca br. o godz. 12.00 w pawilonie wystawowym SARP, przy ul. Foksal 2 w Warszawie.

Dyskusja o Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Wszystkich zainteresowanych konkursem na projekt Muzeum Sztuki Nowoczesnej informujemy, że w dniu 8.03.2007r. (czwartek) o godz. 18.00 w Programie II Polskiego Radia odbędzie się godzinna dyskusja radiowa na ten temat.

Konferencja - wzornictwo - Szczecin, 8 marca...

"Rozwój sztuki użytkowej i wzornictwa przemysłowego, jako działu gospodarki i kultury" - 8 marca 2007 , godz. 10-16, Szczecin, Hotel Novotel, Al. 3 Maja 31

Wykład Christiana Kereza - zwycięzcy w Konku...

W piątek, 2 marca br. o godz. 19.00 w Hali B Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się wykład "Museum of Modern Art in Warsaw and other projects", który w języku angielskim wygłosi Christian Kerez, autor I Nagrody w Konkursie na Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Debata na temat konkursu Muzeum Sztuki Nowoc...

W sobotę, 3 marca br. o godz. 12.00 w Pawilonie Wystawowym siedziby Stowarzyszenia Architektów Polskich - przy ul. Foksal 2 w Warszawie, odbędzie się kolejna debata na temat rozstrzygniętego konkursu na Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Konferencja prasowa w Muzeum Sztuki Nowoczes...

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na konferencję prasowa w piątek 2 marca o godz. 11.00, w biurze Muzeum przy ul. Bielańskiej 4a. Tematami konferencji będą: wydarzenia wokół konkursu wyniki badań opinii publicznej serdecznie zapraszamy, Zespół Prasowy Muzeum

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę