29 stycznia br. wystartowała IV edycja konkursu Top Woman in Real Estate. Jest to jedyny w swoim rodzaju plebiscyt przeznaczony dla kobiet działających w branży nieruchomości, które z odwagą i pomysłowością rozwijają ten sektor w Polsce.
Konkurs na opracowanie Koncepcji urbanistyczno - architektonicznej rewitalizacji zabudowy w rejonie ulic: Oficerskiej, Mierniczej, Cichej, Lekarskiej i A.Krzywoń w Szczecinie na tle rewitalizacji obszaru starego miasta Dąbie”
Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Stowarzyszenie Producentów Cementu organizują konkurs na najlepszą realizację z użyciem technologii żelbetowej.
Prokuratura Okręgowa w Katowicach wraz z katowickim oddziałem SARP ogłosili międzynarodowy konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej dla zadania inwestycyjnego: BUDOWA SIEDZIBY PROKURATUR RÓŻNEGO SZCZEBLA W KATOWICACH.
12 października na stronie https://zyciewarchitekturze2020.architekturamurator.pl/plebiscyt/ rozpoczął się plebiscyt na Ulubieńca Polski towarzyszący IX edycji konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE.