Konkurs Primulus 2009 w Częstochowie

Nominacje do Nagrody Głównej.

Wręczenie Nagrody Integracyjnej BDA/SARP im....

11 maja br. w siedzibie SARP w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA-SARP im. Waltera Henna na dyplom roku, której celem jest promocja współpracy i integracji środowiskowej młodych architektów z Niemiec i Polski.

Konkurs ""Pomysłowy Salon"

Ogłoszenie konkursu "Pomysłowy Salon", organizowanym przez firmę Meble WAJNERT na zaprojektowanie przestrzeni salonowej.

GRANDFRONT 2008

7. edycja konkursu Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku - rozstrzygnięta. W kategorii - Czasopisma branżowe - już po raz kolejny nagrodę zdobył miesięcznik "Architektura-murator".

7 maja br. Galeria Jednego Projektu

Dyrektor Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu. Projekt rozbudowy Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przedstawią JEMS Architekci.

Konkurs "Re-witalne dzieło" - rozstrzygnięty...

24 kwietnia odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu "Re-witalne dzieło". Zwyciężył projekt autorstwa Michała Gdaka z Kielc. Praca przedstawia kompozycję trzech form, nawiązujących do historii Bełchatowa.

Konkurs Eurozagroda

Eurozagroda - konkurs dla rolników i projektantów.

Konkurs "Przystanek Koszalin"

GMINA MIASTO KOSZALINp rzy współudziale Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział w Koszalinie ogłasza KONKURS URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNY NA OPRACOWANIE PROJEKTU KONCEPCYJNEGO OBEJMUJĄCEGO DWORCE PKP I PKS WRAZ Z TERENAMI PRZYLEGŁYMI W KOSZALINIE - "PRZYSTANEK KOSZALIN"

Konkurs Primulus 2009

Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział w Częstochowie i Prezydent Miasta Częstochowy ogłosili konkurs Primulus 2009 - na najlepsze dzieło architektoniczne zrealizowane na obszarze miasta Częstochowy, subregionu częstochowskiego oraz terenie objętym zakresem działania Klubu Wójtów, Burmistr...

Konkurs na Intraktywne Centrum Historii Ostr...

Ogłoszono konkurs na na Intraktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę