Ogłoszenie konkursu architektoniczno-urbanis...

Prezydent Miasta Białegostoku oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Białymstoku serdecznie zapraszają do udziału w konkursie architektoniczno-urbanistycznym na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej Placu Niepodległości im. R. Dmowskiego wraz z przebudową układu komunikacyjnego...

Dyskusja po konkursie na koncepcję urbanisty...

Zapraszamy na dyskusję pokonkursową do siedziby Muzeum w Alejach Jerozolimskich - 18 września 2009 piątek, godzina 16.00

Konkurs na Dom Sudecki

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział we Wrocławiu, działając w imieniu Starostwa Powiatowego w Kłodzku, ogłasza konkurs p.n. "Dom Sudecki o cechach architektury regionalnej ziemi Kłodzkiej". Regulamin Konkursu wraz z załącznikami wkrótce do pobrania na stronie internetowej Zamawiającego (www...

Konkurs stypendialny im. Ewy Kazimirowskiej-...

Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich informuje, że otwarta zostaje kolejna tura konkursu stypendialnego im. Ewy Kazimirowskiej-Cieszyńskiej za twórczości architektoniczną w dziedzinie kompozycji przestrzeni otwartej.

Architektura Roku i Najlepsza Przestrzeń Pub...

Oddział Katowicki SARP zaprasza do nadsyłania zgłoszeń w konkursach: Architektura Roku 2008 i Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2009.

Konkurs "Polska bez barier"

Konkurs Polska bez barier jest inicjatywą Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji oraz Kancelarii Sejmu RP, organizowany jest pod honorowym patronatem Bronisława Komorowskiego, Marszałka Sejmu RP.

Konkurs - Opolski Teatr Lalki i Aktora w Opo...

Ogłoszenie konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy wnętrz i elewacji frontowej budynku głównego Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu

Konkurs na rewitalizację Rynku w Rakowie wra...

Ogłoszenie konkursu architektonicznego na opracowanie projektu koncepcyjnego p.n. "Rewitalizacji Rynku w Rakowie wraz z terenami przyległymi"

31.08. ogłoszenie wyników konkursu na Muzeum...

31 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 15.00 w siedzibie SARP przy ul. Foksal 2, ogłoszone zostaną wyniki II etapu konkursu na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej.

Wyniki konkursu na Muzeum Wojska Polskiego w...

Znamy już wyniki konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej!

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę