Konkurs im. Z. Majerskiego na Najlepszy Dypl...

W lutym br odbyła się kolejna edycja Konkursu im. Prof. Z. Majerskiego na najlepszy dyplom wykonany na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Konkurs na Muzeum II Wojny Światowej - nie r...

Stowarzyszenie Architektów Polskich zaniepokojone trybem organizacji konkursu na budynek Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zdecydowało o nie udzieleniu mu rekomendacji.

Ogłoszenie konkursu na projekt Szkoły Języko...

Kolejnym konkursem stworzonym przez nasz miesięcznik z cyklu pt. "Małe biuro" jest: Szkoła Językowa. http://www.officefacility.pl/konkurs-szkola-jezykowa.html

XIII edycja konkursu "Polski Cement w Archit...

12 grudnia 2009 r. w siedzibie Zarządu Głównego SARP w Warszawie, odbył się finał XIII edycji Konkursu "Polski Cement w Architekturze” na najlepszą realizację architektoniczną z użyciem technologii żelbetowej, wykonaną i przekazaną do użytku do końca 2008 r.

Polski Cement w Architekturze 2008

12 grudnia o godz. 18.00 w Pawilonie Wystawowym SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie, odbędzie się uroczystość ogłoszenia i wręczenia nagród w konkursie Polski Cement w Architekturze na najlepszą realizację z użyciem technologii żelbetowej.

Konkurs - Dobrzeń Wielki

Ogłoszenie o konkursie architektonicznym na koncepcję zespołu kulturalno-gastronomiczno-hotelowego w Dobrzeniu Wielkim.

Konkurs - Katowice

Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy i zmiany funkcji budynku przy ul. Mariackiej 10 w Katowicach

Wyniki konkursu na zagospodarowanie Rynku St...

W dniu 01.10.2009r. rozstrzygnięty został "Konkurs architektoniczny na opracowanie projektu koncepcyjnego zagospodarowania Rynku Staromiejskiego wraz ze studium komunikacyjnym w celu określenia sposobu dostępu do parkingu podziemnego lokalizowanego pod Rynkiem Staromiejskim w Koszalinie”.

Ogłoszenie ogólnopolskiego otwartego konkurs...

Ivest Komfort SA zawiadamia o ogłoszeniu ogólnopolskiego otwartego konkursu urbanistyczno - architektonicznego pod patronatem Oddziału SARP Wybrzeże - NOWE ORŁOWO na koncepcyjny projekt zagospodarowania i zabudowy terenu zlokalizowanego w pobliżu molo w Gdyni - Orłowie.

Konkurs Polski Cement XIII edycja

Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich i Stowarzyszenie Producentów Cementu organizują XIII edycję Konkursu na najlepszą realizację z użyciem technologii żelbetowej.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę